Álláslehetőség

Ha szívesen vennél részt a Spektrum-Projektben és van hetente egy szabad délutánod, jelentkezz hozzánk most!

Óraadó pedagógusok jelentkezését várjuk a délutáni foglalkozásainkhoz.

Kép forrása

Röviden a munkakörről:

  • óraadó,
  • tematikus foglalkozás megtartása,
  • hetente 1 alkalommal,
  • óvoda / iskola utáni, délutáni időpontban,
  • iskolai tanév végéig (szeptember – június).

Megpályázható pozíciók:

  • Tanító,
  • Drámapedagógus,
  • Gyógypedagógus,
  • Fejlesztő pedagógus,
  • Pszichodráma-vezető,
  • Angoltanár.

Munkavégzés időtartama:

  • heti 1-2 hétköznap délutáni alkalom.

Munkavégzés kezdete:

  • 2017. szeptember közepe.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi.

Bérezés:

  • órabér-alapú.

Amit kínálunk:

  • kis létszámú csoportokat (max. 12-15 fő),
  • kellemes, családias légkört,
  • technikailag felszerelt oktatási környezetet,
  • szakmai önállóságot, rugalmasságot,
  • folyamatos fejlődési lehetőséget, új módszertani elemek megismerését,
  • személyes és szakmai segítségnyújtást, támogató közösséget (rendszeres workshopokat a pedagógus, pszichológus és coach kollégákkal).

Téged keresünk, ha:

  • tisztelettel, empátiával és segítségnyújtási szándékkal fordulsz a gyermek felé,
  • figyelembe veszed és elősegíted a gyermek önállóságra irányuló törekvéseit,
  • a gyermek egyéni adottságait megismerve törekszel a  képességei fejlesztésére,
  • támogatod a gyermek tanulási motivációját,
  • asszertíven kommunikálsz, konstruktív problémamegoldásra törekszel,
  • többféle oktatásszervezési módot és módszert használsz,
  • nyitott vagy a kooperatív tanulási technikák iránt,
  • tudásodat és módszertani eszköztáradat folyamatosan bővíted,
  • fontos számodra, hogy a szülőkkel jó kapcsolatot alakíts ki,
  • azonosulni tudsz a Spektrum elképzeléseivel,
  • pályakezdőként motivált vagy a fent felsorolt kompetenciák elsajátítására.

A jelentkezésnél előnyt jelent, ha:

  • szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • van alternatív oktatási környezetben szerzett tapasztalatod.

Ha úgy érzed, szeretnél a közösségünk tagja lenni és velünk együtt véghez vinni a Spektrum-Projekt célkitűzéseit, akkor várjuk jelentkezésedet!

A pályázatokat a beérkezés sorrendjében bíráljuk el és az alábbi tartalommal várjuk az  info@spektrumprojekt.hu e-mail címre:

  • önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • délutáni foglalkozás maximális időtartama,
  • opcionális: konkrét témajavaslat, korosztály-megjelölés.

Teljesállású pedagógusként is szeretettel várjuk jelentkezésedet!